Blog Terezy Komorousové

O knize Bez zábran od Terezi Komorousové

Kniha Bez zábran

Knížka Bez zábran vypráví o nespoutaném životě dvaadvacetileté Gábiny, která se po těžkém rozchodu přestěhuje z maloměsta přímo do centra všeho dění, Prahy. Z holky toužící po pevném vztahu se stane volnomyšlenkářka, která má na každém prstě obmotaných několik chlapů. Skončí to ale celé happy-endem?

Články o módě od Terezy Komorousové

Móda

Ráda kombinuju styly podle nálady. Často se oblékám do kousků, které podtrhují ženskost, jako jsou sukně, šaty, upnuté topy naopak jindy na sebe zase hodím jen džíny, volný triko a tenisky. Ve výrazných barvách a vzorech se cítím nejlíp, proto můj šatník oplývá právě nimi.

Články o volném čase Terezy Komorousové

Můj volný čas

V mnoha věcech jsem velmi akční člověk, ale zároveň miluju lenošení. Volného času, kterého bohužel moc není, užívám různorodě – vařením, procházkami v přírodě, plaveckým maratonem, spaním, kreativním tvořením jakým je focení, malba obrazů anebo psaní. Třeba vás něco inspiruje.

Vaření s Terezou Komorousovou

Vaření

Od malička mě to prostě baví. Když mi bylo 7 let, doma se mnou nemohli vydržet kvůli mým věčným kuchařským experimentům a tak mě maminka přihlásila do kurzu vaření. Dnes ráda jídlem rozmazluju sebe i své blízké. Mrkněte na mé ověřené recepty pro všední i sváteční dny.

Tereza Komorousová

O mně

Terezy

život bez zábran?

Tereza Komorousová
Kniha Bez zábran od Terezi Komorousové

Zdravím vás na svém osobním blogu. Jsem Tereza Komorousová a tenhle blog vznikl především kvůli mé knize Bez zábran, která za nedlouho vyjde.

Pocházím z Tábora a momentálně jsem se usídlila v jedné maličké vesničce nedaleko něj, kde ještě lišky dávají dobrou noc. Pracuju jako referentka nákupu a analýz a o víkendech navštěvuju magisterské studium v Českých Budějovicích, kde se věnuju oboru Podniková ekonomika.

Tereza Komorousová

Zdá se vám to zatím jako poklidný život na dvaceti čtyřletou holku? Možná změníte názor, až si přečtete nějakou z kapitol mé knihy, která je i trochu autobiografická.

BEZÁBRAN

Osobním blog Terezy Komorousové, který vznikl především kvůli knize Bez zábran, která je k dostání ve vašich knihkupectvích.

Bez zábran Facebook
Bez zábran Instagram