Momentálně se stýkám se dvěma.

6

Momentálně se stýkám se dvěma. S Romanem, majitelem firmy, který si pronajímá prostory u nás v budově a investuje do nemocnic nebo tak něco. Prvně když se mnou mluvil, jsem vnímala jen jeho sexy pevný tělo. Nejenom, že se zdá na první pohled těžce za vodou, co se financí týče, jako bonus je to kus chlapa, kterej ve svejch 42 letech na mě jako 22letou působí hodně vyzrále. Vyváží mě tou svou hezkou károu na místa, kam bych se jen tak nedostala. To častokrát doprovází historickým okénkem, protože je v téhle oblasti dosti znalej a asi si tím snaží něco dokázat. Občas si kvůli jeho poučkám přijdu spíš jako jeho dcera než holka, se kterou chce mít poměr.

Seznámili jsme se, když jsem mu v práci denně pomáhala se zajišťováním stěhování nábytku do jeho firmy v osmém patře. Osmička je od téhle známosti mým šťastným číslem. Okamžitě mě zaujalo jeho vystupování. Po týdnu spolupráce mi jen tak mezi řečí zastrčil soukromý číslo za ramínko od podprdy s tím, že mě zve na večeři a noc v hotelu. Udiveně jsem zírala a v duchu slintala nad tou divokou představou.

Česká verze Leonarda DiCapria a volnej? Musela jsem se proto zeptat, zda nebude mít jeho polovička s naší společně strávenou nocí problém, a doufala, že potvrdí, že ho doma nikdo nečeká. Samozřejmě sólo nebyl, ale ocenila jsem jeho upřímnost. Nabídky kvalitního sexu se špatně odmítaj, tak jsme skončili na kompromisu, kdy došlo jenom na večeři a šmatačku v autě.

Jeho hlavní předností, díky který jsem mu dala šanci, je pro mě jednoznačně záliba v násilí a BDSM. Od pohledu bych do něj tuhle úchylku vůbec neřekla. BDSM pro méně znalé znamená v překladu BD – poddanství a disciplína / svazování a výchova, DS – dominance a submisivita, SM – sadismus a masochismus.

Když mi svou úchylku svěřil, brala jsem to s nadsázkou. O tvrdší než jen tvrdej sex, kterej mí dosavadní kluci znali, jsem měla ohromnej zájem. Tak jsem ho brala jako výzvu a zároveň lektora, který by mě mohl do téhle oblasti blíže zasvětit. Psaní si s ním a učení se ho poslouchat na slovo je zatím směšný. Co teprve, až dojde na akt.

7

Můj druhej kocourek se jmenuje Adam a už asi měsíc nám správcuje budovu. Líbí se mi od první chvíle, co jsem ho v kuchyňce viděla bavit se se šéfem. Skrývá se v něm cosi tajemnýho. První týdny, když jsem se s ním snažila navázat kontakt, aby se v nové práci cejtil líp, mě posílal svýma pohledama někam hodně daleko. Tím ve mně ovšem jen probudil ještě mnohem větší chtíč.

Je to chlap vysokej jako hora, že si i já se svejma 175 cm připadám jako drobek. Černý vlasy, tmavý oči a širokej úsměv mě nenechaly dlouho odolávat. Titul sice není důkazem inteligence, ale přesto mě jeho inženýrský vzdělání láká dozvědět se, zda i v hlavě to má v pořádku.

Dala jsem mu týden na rozkoukání se v nové práci a následně ho začala nekompromisně nabalovat. Nejdřív drzé nabídnutí tykačky, potom přidání na Facebooku, abychom mohli být v kontaktu i mimo pracovní prostředí.

Z našich čím dál tím častějších rozhovorů jsem pochopila, že nemá v Praze moc kamarádů z důvodu odstěhování se z rodné Ostravy. Nabídla jsem se mu, s postranními úmysly, že mu pomůžu s přestěhováním posledních věcí do nového bytu. 

Po tom, co jsem mu, já kráva, doslova odstěhovala celý byt, jsme si konečně sedli na nový gauč ke sklence nekvalitního bílého vína. Stěhování mi asi rozproudilo krev v žilách a já se zeptala přímo: „„Takže teď, když jsme si o něco bližší, mi upřímně vyklop, jak to máš se ženskejma. Jsi zadanej, nezadanej?“„ Následovalo dlouhé vyprávění o jeho několikrát slepovaném vztahu s Kristýnou z Ostravy. Snažil se dopracovat k závěru, že spolu vlastně nejsou, protože se stýká i s jinejma buchtama, ale já tohle chození kolem horký kaše už dobře znám. Sice tahle holka vlastní i klíče od jeho bytu, ale určitě to není nic vážného, to jo.

Večer jsme završili jinak, než jsme asi oba čekali. Opili jsme se a jeho nekonečný taktiky, jak se dostane na vyšší pozici, mě vážně nezajímaly. Chlapec se v nový práci ještě ani neohřál a už by kul pikle. Když si po hodinovým monologu všimnul mýho nadšení, změnil kurz. Šmatačka mezi nohama na balkoně mě, přiznám se, tak překvapila, že jsem mu impulsivně vlepila facku. Bral to jako podnět k dalším hmatům přímo na cíl. Bez váhání jsem vzala do zaječích směrem k nejbližšímu metru. Potřebovala jsem šmatání a novou informaci o přítelkyni zpracovat.

Další týden jsme si dali usmiřovací randíčko. Tentokrát už jsem se nebránila erotickým dotykům, i přesto, jaké pochybnosti jsem o jeho výkonu v podnapilým stavu měla. Kupodivu to sakra stálo za to a nebylo třeba se obávat zklamání.

Další rubriky článků

O knize Bez zábran od Terezi Komorousové

Kniha Bez zábran

Články o módě od Terezy Komorousové

Móda

Články o volném čase Terezy Komorousové

Můj volný čas

Vaření s Terezou Komorousovou

Vaření

BEZÁBRAN

Osobním blog Terezy Komorousové, který vznikl především kvůli knize Bez zábran, která je k dostání ve vašich knihkupectvích.

Bez zábran Facebook
Bez zábran Instagram